Siūlome

Paslaugos:

Procesinė teisė
- Atstovavimas teismuose, klausimais, susijusiais su sutartyje numatytų įsipareigojimų vykdymu, skolų išieškojimu, nuostolių atlyginimu;
- Atstovavimas priverstinio išieškojimo procese;

- Atstovavimas bankroto bylose.

Įmonių teisė
- Teisinė pagalba registruojant įmones ar jų atstovybes;
- Pagalba komercinėms įmonėms;
- Sutarčių, statutų, reglamentų ir kitų teisės aktų projektų rengimas.

Sutarčių teisė
- Derybų vedimas, sutarčių rengimas, verslo sandorių sutarčių aptarimas.

Nekilnojamojo turto teisė
- Teisinė pagalba nekilnojamojo turto pirkimo – pardavimo klausimais;

- Nekilnojamojo turto teisinės būklės įvertinimas;
- Nekilnojamojo turto sandorių rengimas ir vykdymas.

Autorinės teisės
- Pramoninės nuosavybės apsauga;

- Skundų dėl patentų, naudingųjų modelių, prekių ženklų, pramoninio dizaino neteisėto panaudojimo rengimas ir vykdymas Lenkijoje ir ES šalyse. Priežiūra, kad būtų vykdoma išimtinių teisių  apsauga. Ginčų Lenkijos teismuose, Patentų biure bei Europos Sąjungos institucijose sprendimas.


Finansų teisė
- Buhalterinės apskaitos paslaugos
- Darbuotojų darbo užmokesčio skaičiavimo paslaugos, Socialinio draudimo įmokos, PFRON (Valstybinis neįgaliųjų reabilitacijos fondas);

- Ataskaitų Statistikos departamentui rengimas;

- Intrastat ataskaitų rengimas.

Bendradarbiavimas
MULTI-CONNECT sp z o.o. teikia individualias ir ilgalaikes teisines paslaugas. Kviečiame Jus bendradarbiauti. Paslaugos anglų, rusų, lietuvių kalbomis. Klausimus siųskite adresu   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Po preliminarios kliento poreikių ir lūkesčių analizės, parengsime individualų, atsižvelgiant į kliento pageidavimus ir reikalavimus, bendradarbiavimo pasiūlymą. Remiantis pirmiau išdėstytais kriterijais, taip pat pasiūlysime lankstesnes finansinio bendradarbiavimo sąlygas.

Naudojame dvejopą atlygio sistemą – valandinę ir fiksuotą (bazinę). Atsižvelgiant į ginčų nagrinėjimo atvejus, gali būti nustatytas papildomas atlygis už sėkmingus rezultatus (success fee). Bylos nagrinėjimo kaina priklauso nuo bylos pobūdžio ir individualiai  su klientu  sudarytos bendradarbiavimo sutarties sąlygų.